" /> Presidenti Gjici udhëton drejt Antlias. – FUTBOLL KLUB KUKESI

Sot, presidenti Gjici dhe menaxheri Halili do të udhëtojnë drejt Antalias për të vizituar ekipin e FK Kukësit që prej më shumë se 7 ditësh vazhdojnë përgatitjet në Antalia të Turqisë, për fazën përgatitore dimërore.

Presidenti Gjici dhe menaxheri Halili do të jenë të pranishëm në stadium për të ndjekur  miqësoren e luksit që do të luaj Kukësi me datë 13 janar në orën 20:00, me orën lokale të Turqisë, përballë skuadrës së Fenerbahçes, në “Gloria Sports Arena”

Ndaje me fansat:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.