" /> KF Apolonia 2-1 FK Kukësi – FUTBOLL KLUB KUKESI

KF Apolonia 2-1 FK Kukësi

Kupa e Shqipërisë| Turi i dytë

KF Apolonia 2-1 FK Kukësi

Shënues: Gjata (42’), Hysenshehaj (54’) dhe Et’hemi (59’)

Formacioni: Frasheri, Cuculi (kapiten), Krasniqi, Qaqi, Malikji, Rumbullaku, Rroca, Limaj, Çyrbja, Cordeiro, Reginaldo.

U aktivizuan: Et’hemi, Kalaja, Shkurtaj.

Trajner: Armando Cungu.

Ndaje me fansat:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.