" /> FK Kukësi dhe Chafik Tigroudja ndërpresin bashkëpunimin! – FUTBOLL KLUB KUKESI

FK Kukësi dhe Chafik Tigroudja ndërpresin bashkëpunimin!

Zyrtare!

Futboll Klub Kukësi njofton mbylljen e bashkëpunimit me Chafik Tigroudja.

Mesfushori 27-vjeçar dhe drejtuesit e Klubit kanë vendosur të ndërpresin me mirëkuptim marrëveshjen mes tyre, duke i dhënë mundësi futbollistit të jetë lojtar i lirë .

Mëngjerashi, i cili u bashkua me skuadrën tonë gjatë merkatos së verës, regjistroi 11 aktivizime në Kategorinë Superiore dhe Kupën e Shqipërisë.

Klubi falenderon lojtarin për kontributin e dhënë me fanellën tonë dhe i uron njëkohësisht suksese në karrierë!

Ndaje me fansat:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.