" /> FK Kukësi 0-0 KF Laçi – FUTBOLL KLUB KUKESI

FK Kukësi 0-0 KF Laçi

Kategoria Superiore/ Java e XIX-të.

FK Kukësi 0-0 KF Laçi.

‘Stadiumi Kamëz’.

Formacioni: Frashëri, Shameti (kapiten), Cuculi, Krasniqi, Rumbullaku, Cordeiro, Rroca, Dzaria, Çyrbja, Et’hemi dhe Shkurtaj.

U aktivizuan: Limaj dhe Kalaja.

Trajner: Armando Cungu

.

Ndaje me fansat:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.