" /> Irakli Dzaria zyrtarisht te Kukësi – FUTBOLL KLUB KUKESI

Irakli Dzaria zyrtarisht te Kukësi

Ka mbërritur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Antalia për tu bashkuar me lojtaret e tjerë të ekipit, mesfushori gjeorgjian Irakli Dzaria. Gjorgjiani Dzaraia,i cili ka qënë pjesë e kombëtares së vëndit të tij, ka nënshkruar me klubin verilindor një kontratë për një sezon e gjysëm.

29 vjecari është prezantuar sot nga drejtori sportive Ndemin Nexhipi dhe shefi i klubit kukësian Jonuz Hallaci

Ndaje me fansat:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.