" /> Donjet Shkodra firmos me Kukësin – FUTBOLL KLUB KUKESI

Donjet Shkodra firmos me Kukësin

Sot nje tjetër lojtar i është bashkuar ekipit të Kukësit

Donjet Shkodra tani lojtari me numër 10 ka firmosur një kontratë për dy sezone tek verilindorët.

Shkodra ka luajtur dhe me parë në Kategorine Superiore,me Flamurtarin dhe së fundmi me Skëndërbeun.

Ky është lojtari  i parë afruar në merkaton e dimrit për ekipin e Kukësit.

Ndaje me fansat:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.