porno

2016-17 KUKESI SHPALLET KAMPION I SUPERLIGES SHQIPETARE Albanian Superlig

slide-image

Ernest Gjoka (born 25 January 1970) is an Albanian professional football coach.

slide-image

Safet Gjici Presidenti FK Kukësit Titujt e Kukesit Gjate ketyre viteve -Albanian Superliga 2016-17 -Albanian Cup 2015–16 -Albanian Supercup 2016

slide-image
Ndeshja e Fundit
Kamza
0 - 3
FK Kukesi
May 4, 2019 Kamza Superliga

News Media

Ndeshja e javës së XXVI-të për Kategorinë Superiore. FK Kukësi 1-1 FK Partizani. Formacioni: Frasheri, Cuculi, Krasniqi, Malikji, Rrumbullaku, Teqja, Dzaria, Rroca, Cordeiro, Rama dhe Shkurtaj. U aktivizuan: Reginaldo, Limaj dhe Çyrbja. Autorët e golave të ndeshjes: Reginaldo dhe Asani. Trajneri: Ramazan Ndreu.

Read More

Në konferencën e sotme për shtyp përpara ndeshjes ndaj Partizanit, përveç trajnerit Ramazan Ndreu, përpara gazetarëve ishte dhe Valdet Rama. Mesfushori me tipare sulmuese foli për sfidën ndaj kryeqytetasve, ndryshimin mes kampionateve ku ka milituar dhe atë të Superligës, si dhe vendimin e drejtuesve të klubit për të ndryshuar trajner. Ndër të tjera ai u…

Read More

Në prag të ndeshjes ndaj skuadrës së Partizanit, Ramazan Ndreu, në daljën e parë si trajneri i skuadrës së Kukësit përpara një ndeshje zyrtare, foli  për përballjen e nesërme ndaj kryeqytetasve, gjendjen e skuadrës si dhe zhvillimin e ndeshjes në stadiumin ‘Loro Boriçi’. Ndër të tjera ai u shpreh: “Gara për titull është e hapur…

Read More

Skuadra ka mbyllur përgatitjet për ndeshjen e Javës së XXVI-të, Kukësi – Partizani, takim i vlefshëm për Kategorinë Superiore që do të zhvillohet në stadiumin “Loro Boriçi” të qytetit të Shkodrës. Si gjithmonë, seanca stërvitore është zhvilluar në ambientet e kompleksit sportiv ‘Internacional”, në orën 10:00 në Pezë Helmes, aty ku trajneri Ramazan Ndreu zhvilloi…

Read More

Informacion për çmimet e biletave FK Kukësi – FK Partizani Të premten, ora 18:00 Njoftojmë se për këtë takim çmimet e biletave në tribunat respektive të stadiumit “Loro Boriçi” do të jenë: Tribuna Vip: 2000 lekë të reja Tribuna A dhe B: 2000 lekë të reja Tribunat D, C dhe E: 1000 lekë të reja…

Read More

Skuadra ka nisur përgatitjet për ndeshjen e Javës së XXVI-të për Kategorisë Superiore, FK Kukësi – FK Partizani. Seanca stërvitore është zhvilluar në ambientet e kompleksit sportiv ‘Internacional”, ora 16:30 në Pezë Helmes. Trajneri Ramazan Ndreu, i cili mori drejtimin e skuadrës pas shkëputjes së bashkëpunimit ndërmjet Klubit tone dhe Armando Cungut, ka provuar disa…

Read More
Facebook
Facebook
Twitter
Instagram