porno

2016-17 KUKESI SHPALLET KAMPION I SUPERLIGES SHQIPETARE Albanian Superlig

slide-image

Ernest Gjoka (born 25 January 1970) is an Albanian professional football coach.

slide-image

Safet Gjici Presidenti FK Kukësit Titujt e Kukesit Gjate ketyre viteve -Albanian Superliga 2016-17 -Albanian Cup 2015–16 -Albanian Supercup 2016

slide-image
Ndeshja e Fundit
Kamza
0 - 3
FK Kukesi
May 4, 2019 Kamza Superliga

News Media

Në prag të ndeshjes ndaj skuadrës së Kastriotit, trajneri Ramazan Ndreu foli  për përballjen e nesërme ndaj krutanëve si dhe gjendjen e skuadrës. Ndër të tjera ai u shpreh: ” Jo për ta mbrojtur, por në historinë e futbollit ka skuadra që luajnë fort. Në këtë pjesë të dytë të kampionatit, po t’i marrësh pikët,…

Read More

Skuadra ka mbyllur përgatitjet për ndeshjen e Javës së XXVII-të, Kastrioti – Kukësi, takim i vlefshëm për Kategorinë Superiore që do të zhvillohet në stadiumin “Redi Maloku ” të Fushë Krujës. Si gjithmonë, seanca stërvitore është zhvilluar në ambientet e kompleksit sportiv ‘Internacional”, në orën 10:00 në Pezë Helmes, aty ku trajneri Ramazan Ndreu zhvilloi…

Read More

Skuadra ka mbyllur përgatitjet për ndeshjen e kthimit të çerek-finales së Kupës së Shqipërisë. Ndryshe nga herët e tjera, në kompleksin sportiv  “Internacional” të Pezë Helmes, në orën 10:00 është zhilluar seance e fundit stërvitore në kuadër të përgatitjeve për ndeshjen e kthimit ndaj skuadrës së Teutës të  Durrësit. Trajneri Ramazan Ndreu ka zhvilluar me…

Read More

Skuadra ka nisur përgatitjet për ndeshjen e kthimit të çerek-finales së Kupës së Shqipërisë. Si gjithmonë, në kompleksin sportiv  “Internacional” të Pezë Helmes, në orën 16:00 është zhilluar seance e parë stërvitore në kuadër të përgatitjeve për ndeshjen e kthimit ndaj skuadrës së Teutës të  Durrësit. Trajneri Ramazan Ndreu zhvilloi me futbolistët disa skema tekniko-taktike,…

Read More

Në mesjavë do të zhvillohet ndeshja e dytë përballë skuadrës së Teutës, sfidë e cila do të përcaktojë se cila nga këto të dyja skuadrat do të kalojë në gjysëm-finale të Kupës së Shqipërisë. Ndeshja e parë e këtij turi, e cila u zhvillua në stadiumin “Niko Dovana” të qytetit bregdetar, u mbyll në barazim…

Read More

Futboll Klub Kukësi dënon ashpër gjestet anti-sportive të manifestuara gjatë ndeshjes së djeshme në stadiumin “Loro Boriçi”. Tifozëria e Partizanit, ashtu sikurse kishte paralajmëruar në media dhe rrjetet sociale, u soll në mënyrë të pakulturuar e anti-sportive gjatë ndeshjes FK Kukësi – FK Partizani. I gjithë publiku shqiptarë, në këtë ndeshje e cila ishte një…

Read More
Facebook
Facebook
Twitter
Instagram