porno

2016-17 KUKESI SHPALLET KAMPION I SUPERLIGES SHQIPETARE Albanian Superlig

slide-image

Ernest Gjoka (born 25 January 1970) is an Albanian professional football coach.

slide-image

Safet Gjici Presidenti FK Kukësit Titujt e Kukesit Gjate ketyre viteve -Albanian Superliga 2016-17 -Albanian Cup 2015–16 -Albanian Supercup 2016

slide-image
Ndeshja e Fundit
FK KUKESI
1 - 2
FLAMURTARI FC
April 14, 2019 Elbasan Arena Superliga

News Media

Ndeshja e kthimit e çerekfinales së Kupës së Shqipërisë. FK Kukësi 1-0 KF Teuta (Rezultati i dy ndeshjeve 3-2) Formacioni: Frasheri, Cuculi, Krasniqi, Cordeiro, Rrumbullaku, Teqja, Dzaria, Rama, Reginaldo dhe Shkurtaj. Shënoi: Reginaldo  

Read More

Ndeshja e javës së XXIV-të për Kategorinë Superiore. FK Kukësi 3-0 KF Luftëtari. Shënuan: Limaj, Dzaria dhe Rama. Formacioni: Frasheri, Shameti, Cuculi, Malikji, Rumbullaku , Dzaria, Çyrbja, Limaj, Ethemi, Reginaldo dhe Shkurtaj. U aktivizuan: Teqja, Rama dhe Dzemailji. Trajneri: Armando Cungu.

Read More

Në prag të ndeshjes ndaj skuadrës së Luftëtarit,  trajneri Armando Cungu përpara gazetarëve foli  për përballjen e nesërme ndaj gjirokatsritëve, gjendjen e skuadrës si dhe për derbin e kryeqytetit. Ndër të tjera ai u shpreh: “E kam thënë gjithnjë se ky kampionat nuk është i lehtë për askënd. Nuk mund të parashikosh. Duhet të luftosh…

Read More

Skuadra ka vijuar përgatitjet për ndeshjen e Javës së XXIV të Kategorisë Superiore, FK Kukësi-KF Luftëtari . Si gjithmonë, seanca stërvitore është zhvilluar në ambientet e kompleksit sportiv ‘Internacional”, ora 11:00 në Pezë Helmes. Trajneri Armando Cungu ka  provuar disa skema tekniko-taktike me lojtarët. FK Kukësi përballet me skuadrën gjirokastrite me datë 2 Mars ora…

Read More

Ndeshja e javës së XXIII-të për Kategorinë Superiore. FK Kukësi 3-2 FC Kamza. Shënuan: Shkurtaj, Rama dhe Rroca. Formacioni: Frasheri, Teqja, Krasniqi, Dzemailji, Rumbullaku (Kapiten), Dzaria, Çyrbja, Limaj, Ethemi, Reginaldo dhe Shkurtaj. U aktivizuan: Rama, Rroca dhe Joti. Trajneri: Armando Cungu.

Read More

Në prag të ndeshjes ndaj skuadrës së Kamzës,  trajneri Armando Cungu përpara gazetarëve foli përballjen e nesërme, gjendjen e skuadrës si dhe  spostimin e ndeshjes në “Elbasan Arena”. Ndër të tjera ai u shpreh: “Ekipi është shprehur për të fituar, jo aq mirë sa në dy fazat e para. Por kemi bërë më mirë se…

Read More
Facebook
Facebook
Twitter
Instagram