porno

2016-17 KUKESI SHPALLET KAMPION I SUPERLIGES SHQIPETARE Albanian Superlig

slide-image

Ernest Gjoka (born 25 January 1970) is an Albanian professional football coach.

slide-image

Safet Gjici Presidenti FK Kukësit Titujt e Kukesit Gjate ketyre viteve -Albanian Superliga 2016-17 -Albanian Cup 2015–16 -Albanian Supercup 2016

slide-image
Ndeshja e Fundit
FK KUKESI
1 - 2
FLAMURTARI FC
April 14, 2019 Elbasan Arena Superliga

News Media

Skuadra ka mbyllur përgatitjet për ndeshjen e Javës së XXVI-të, Kukësi – Partizani, takim i vlefshëm për Kategorinë Superiore që do të zhvillohet në stadiumin “Loro Boriçi” të qytetit të Shkodrës. Si gjithmonë, seanca stërvitore është zhvilluar në ambientet e kompleksit sportiv ‘Internacional”, në orën 10:00 në Pezë Helmes, aty ku trajneri Ramazan Ndreu zhvilloi…

Read More

Informacion për çmimet e biletave FK Kukësi – FK Partizani Të premten, ora 18:00 Njoftojmë se për këtë takim çmimet e biletave në tribunat respektive të stadiumit “Loro Boriçi” do të jenë: Tribuna Vip: 2000 lekë të reja Tribuna A dhe B: 2000 lekë të reja Tribunat D, C dhe E: 1000 lekë të reja…

Read More

Skuadra ka nisur përgatitjet për ndeshjen e Javës së XXVI-të për Kategorisë Superiore, FK Kukësi – FK Partizani. Seanca stërvitore është zhvilluar në ambientet e kompleksit sportiv ‘Internacional”, ora 16:30 në Pezë Helmes. Trajneri Ramazan Ndreu, i cili mori drejtimin e skuadrës pas shkëputjes së bashkëpunimit ndërmjet Klubit tone dhe Armando Cungut, ka provuar disa…

Read More

Ndeshja e javës së XXV-të për Kategorinë Superiore. KF Skënderbeu 1-0 FK Kukësi. Formacioni: Frasheri, Shameti, Krasniqi, Malikji, Dzaria, Çyrbja, Limaj, Ethemi, Rroca dhe Reginaldo. Trajneri: Armando Cungu.

Read More

Ndeshja e parë e çerek-finales për Kupën e Shqipërisë. Shënuan : Reginaldo, Shkurtaj. Formacioni: Frashëri, Shameti (kapiten), Krasniqi, Teqja, Malikji, Limaj, Rroca, Ethemi, Çyrbja, Dzaria dhe Reginaldo. U aktivizuan: Shkurtaj, Rama dhe Dzemailji. Trajner: Armando Cungu.

Read More

Skuadra ka vijuar përgatitjet për ndeshjen e Javës së XXV të Kategorisë Superiore, KF Skënderbeu – FK Kukësi. Si gjithmonë, seanca stërvitore është zhvilluar në ambientet e kompleksit sportiv ‘Internacional”, ora 11:00 në Pezë Helmes. Trajneri Armando Cungu ka  provuar disa skema tekniko-taktike me lojtarët. FK Kukësi përballet me skuadrën korçare me datë 8 Mars…

Read More
Facebook
Facebook
Twitter
Instagram