porno

2016-17 KUKESI SHPALLET KAMPION I SUPERLIGES SHQIPETARE Albanian Superlig

slide-image

Ernest Gjoka (born 25 January 1970) is an Albanian professional football coach.

slide-image

Safet Gjici Presidenti FK Kukësit Titujt e Kukesit Gjate ketyre viteve -Albanian Superliga 2016-17 -Albanian Cup 2015–16 -Albanian Supercup 2016

slide-image
Ndeshja e Fundit
Kamza
0 - 3
FK Kukesi
May 4, 2019 Kamza Superliga

News Media

Në prag të ndeshjes së Javë së XXX-të të Kategorisë Superiore, KF Tirana-FK Kukësi, trajneri Ernest Gjoka bashkë me dy ndihmesit e tij Rraman Hallaçi dhe Fatjon Tafaj kanë grumbulluar këta futbollistë për sfidën ndaj vlonjatëve: Stivi Frashëri, Ardijan Cuculi, Simo Rrumbullaku, Olsi Teqja, Eduard Rroca, William Cordeiro, Arbër Çyrbja, Faton Dzemailji, Besar Musolli, Vesel…

Read More

Në konferencën e sotme për shtyp përpara ndeshjes ndaj Tiranës, përveç trajnerit Ernest Gjoka, përpara gazetarëve ishte dhe Ardijan Cuculi. Mbrojtësi foli për sfidën ndaj kryeqytetasve, objektivat e klubit si dhe për zhvillimin e ndeshjeve larg Kukësit. Ndër të tjera ai u shpreh: Normalisht kur luan me ekipe të nivelit të lartë, që janë në…

Read More

“Tirana është në një  moment të vështirë dhe kjo e bën edhe ndeshjen mjaft të vështirë. E dimë që do jenë agresivë nesër dhe do kërkojnë gjithçka. Kjo do të rrisë më shumë adrenalinën e ndeshjes. Edhe ne kemi objektivat tona, na duhen patjetër rezultate pozitive për të arritur objektivat që kemi. Nesër shkalla e…

Read More

Skuadra e Futboll Klub Kukësit ka nisur përgatitjet për ndeshjen e Javës së  XXX-të të Kategorisë Superiore, KF Tirana – FK Kukësi. Seanca stërvitore u zhvillua si gjithmonë në orën 16:00,  brënda kompleksit sportiv “Internacional” në Pezë Helmes. Trajneri Ernest Gjoka, bashkë me dy ndihmësit e tij Rraman Hallaçi dhe Fatjon Tafaj, i dhanë futbollistëve…

Read More

Ka përfunduar ndeshja e Javës së XXIX-të FK Kukësi – FC Flamurtari me rezultatin 1-2 në favor të vlonjatëve. Skuadra bregdetare kaloi në avantazh në minutë e 40′, me anë të sulmuesit shkodran Xhevahir Sukaj. Pjesa e parë e mbyll me rezultatin 0-1, ndërsa menjëherë pas fillimit të pjesës së dytë, me një kundërsulm të…

Read More

Në prag të ndeshjes së Javë së XXIX-të të Kategorisë Superiore, FK Kukësi-FC Flamurtari, trajneri Ernest Gjoka bashkë me dy ndihmesit e tij Rraman Hallaçi dhe Fatjon Tafaj kanë grumbulluar këta futbollistë për sfidën ndaj vlonjatëve: Stivi Frashëri, Edis Malikji, Ardijan Cuculi, Simo Rrumbullaku, Olsi Teqja, Eduard Rroca, William Cordeiro, Arbër Çyrbja, Faton Dzemailji, Besar…

Read More
Facebook
Facebook
Twitter
Instagram