porno

News

Ndeshja e parë e çerek-finales për Kupën e Shqipërisë. Shënuan : Reginaldo, Shkurtaj. Formacioni: Frashëri, Shameti (kapiten), Krasniqi, Teqja, Malikji, Limaj, Rroca, Ethemi, Çyrbja, Dzaria dhe Reginaldo. U aktivizuan: Shkurtaj, Rama dhe Dzemailji. Trajner: Armando Cungu.

Read More

Skuadra ka vijuar përgatitjet për ndeshjen e Javës së XXV të Kategorisë Superiore, KF Skënderbeu – FK Kukësi. Si gjithmonë, seanca stërvitore është zhvilluar në ambientet e kompleksit sportiv ‘Internacional”, ora 11:00 në Pezë Helmes. Trajneri Armando Cungu ka  provuar disa skema tekniko-taktike me lojtarët. FK Kukësi përballet me skuadrën korçare me datë 8 Mars…

Read More

Ndeshja e kthimit e çerekfinales së Kupës së Shqipërisë. FK Kukësi 1-0 KF Teuta (Rezultati i dy ndeshjeve 3-2) Formacioni: Frasheri, Cuculi, Krasniqi, Cordeiro, Rrumbullaku, Teqja, Dzaria, Rama, Reginaldo dhe Shkurtaj. Shënoi: Reginaldo  

Read More

Ndeshja e javës së XXIV-të për Kategorinë Superiore. FK Kukësi 3-0 KF Luftëtari. Shënuan: Limaj, Dzaria dhe Rama. Formacioni: Frasheri, Shameti, Cuculi, Malikji, Rumbullaku , Dzaria, Çyrbja, Limaj, Ethemi, Reginaldo dhe Shkurtaj. U aktivizuan: Teqja, Rama dhe Dzemailji. Trajneri: Armando Cungu.

Read More

Në prag të ndeshjes ndaj skuadrës së Luftëtarit,  trajneri Armando Cungu përpara gazetarëve foli  për përballjen e nesërme ndaj gjirokatsritëve, gjendjen e skuadrës si dhe për derbin e kryeqytetit. Ndër të tjera ai u shpreh: “E kam thënë gjithnjë se ky kampionat nuk është i lehtë për askënd. Nuk mund të parashikosh. Duhet të luftosh…

Read More

Skuadra ka vijuar përgatitjet për ndeshjen e Javës së XXIV të Kategorisë Superiore, FK Kukësi-KF Luftëtari . Si gjithmonë, seanca stërvitore është zhvilluar në ambientet e kompleksit sportiv ‘Internacional”, ora 11:00 në Pezë Helmes. Trajneri Armando Cungu ka  provuar disa skema tekniko-taktike me lojtarët. FK Kukësi përballet me skuadrën gjirokastrite me datë 2 Mars ora…

Read More

Ndeshja e javës së XXIII-të për Kategorinë Superiore. FK Kukësi 3-2 FC Kamza. Shënuan: Shkurtaj, Rama dhe Rroca. Formacioni: Frasheri, Teqja, Krasniqi, Dzemailji, Rumbullaku (Kapiten), Dzaria, Çyrbja, Limaj, Ethemi, Reginaldo dhe Shkurtaj. U aktivizuan: Rama, Rroca dhe Joti. Trajneri: Armando Cungu.

Read More

Në prag të ndeshjes ndaj skuadrës së Kamzës,  trajneri Armando Cungu përpara gazetarëve foli përballjen e nesërme, gjendjen e skuadrës si dhe  spostimin e ndeshjes në “Elbasan Arena”. Ndër të tjera ai u shpreh: “Ekipi është shprehur për të fituar, jo aq mirë sa në dy fazat e para. Por kemi bërë më mirë se…

Read More

Skuadra ka vijuar përgatitjet për ndeshjen e Javës së XXII të Kategorisë Superiore, KF TEUTA – FK Kukësi . Si gjithmonë, seanca stërvitore është zhvilluar në ambientet e kompleksit sportiv ‘Internacional”, ora 14:30 në Pezë Helmes. Trajneri Armando Cungu ka patur të gatshëm të gjithë grupin futbollistëve në këtë seancë, duke provuar disa skema tekniko-taktike…

Read More

Ndeshja e javës së XXI-të për Kategorinë Superiore. FK Kukësi 0-1 KF Tirana. Shënoi: Doka. Formacioni: Frasheri, Shameti (kapiten), Cuculi, Krasniqi, Teqja, Rumbullaku, Dzaria, Rroca, Ethemi,Cordeiro dhe Shkurtaj. U aktivizuan: Reginaldo, Limaj dhe Rama. Trajneri: Armando Cungu.

Read More
Facebook
Facebook
Twitter
Instagram