porno

News

Skuadra ka nisur përgatitjet për ndeshjen e kthimit të çerek-finales së Kupës së Shqipërisë. Si gjithmonë, në kompleksin sportiv  “Internacional” të Pezë Helmes, në orën 16:00 është zhilluar seance e parë stërvitore në kuadër të përgatitjeve për ndeshjen e kthimit ndaj skuadrës së Teutës të  Durrësit. Trajneri Ramazan Ndreu zhvilloi me futbolistët disa skema tekniko-taktike,…

Read More

Në mesjavë do të zhvillohet ndeshja e dytë përballë skuadrës së Teutës, sfidë e cila do të përcaktojë se cila nga këto të dyja skuadrat do të kalojë në gjysëm-finale të Kupës së Shqipërisë. Ndeshja e parë e këtij turi, e cila u zhvillua në stadiumin “Niko Dovana” të qytetit bregdetar, u mbyll në barazim…

Read More

Futboll Klub Kukësi dënon ashpër gjestet anti-sportive të manifestuara gjatë ndeshjes së djeshme në stadiumin “Loro Boriçi”. Tifozëria e Partizanit, ashtu sikurse kishte paralajmëruar në media dhe rrjetet sociale, u soll në mënyrë të pakulturuar e anti-sportive gjatë ndeshjes FK Kukësi – FK Partizani. I gjithë publiku shqiptarë, në këtë ndeshje e cila ishte një…

Read More

Ndeshja e javës së XXVI-të për Kategorinë Superiore. FK Kukësi 1-1 FK Partizani. Formacioni: Frasheri, Cuculi, Krasniqi, Malikji, Rrumbullaku, Teqja, Dzaria, Rroca, Cordeiro, Rama dhe Shkurtaj. U aktivizuan: Reginaldo, Limaj dhe Çyrbja. Autorët e golave të ndeshjes: Reginaldo dhe Asani. Trajneri: Ramazan Ndreu.

Read More

Në konferencën e sotme për shtyp përpara ndeshjes ndaj Partizanit, përveç trajnerit Ramazan Ndreu, përpara gazetarëve ishte dhe Valdet Rama. Mesfushori me tipare sulmuese foli për sfidën ndaj kryeqytetasve, ndryshimin mes kampionateve ku ka milituar dhe atë të Superligës, si dhe vendimin e drejtuesve të klubit për të ndryshuar trajner. Ndër të tjera ai u…

Read More

Në prag të ndeshjes ndaj skuadrës së Partizanit, Ramazan Ndreu, në daljën e parë si trajneri i skuadrës së Kukësit përpara një ndeshje zyrtare, foli  për përballjen e nesërme ndaj kryeqytetasve, gjendjen e skuadrës si dhe zhvillimin e ndeshjes në stadiumin ‘Loro Boriçi’. Ndër të tjera ai u shpreh: “Gara për titull është e hapur…

Read More

Skuadra ka mbyllur përgatitjet për ndeshjen e Javës së XXVI-të, Kukësi – Partizani, takim i vlefshëm për Kategorinë Superiore që do të zhvillohet në stadiumin “Loro Boriçi” të qytetit të Shkodrës. Si gjithmonë, seanca stërvitore është zhvilluar në ambientet e kompleksit sportiv ‘Internacional”, në orën 10:00 në Pezë Helmes, aty ku trajneri Ramazan Ndreu zhvilloi…

Read More

Informacion për çmimet e biletave FK Kukësi – FK Partizani Të premten, ora 18:00 Njoftojmë se për këtë takim çmimet e biletave në tribunat respektive të stadiumit “Loro Boriçi” do të jenë: Tribuna Vip: 2000 lekë të reja Tribuna A dhe B: 2000 lekë të reja Tribunat D, C dhe E: 1000 lekë të reja…

Read More

Skuadra ka nisur përgatitjet për ndeshjen e Javës së XXVI-të për Kategorisë Superiore, FK Kukësi – FK Partizani. Seanca stërvitore është zhvilluar në ambientet e kompleksit sportiv ‘Internacional”, ora 16:30 në Pezë Helmes. Trajneri Ramazan Ndreu, i cili mori drejtimin e skuadrës pas shkëputjes së bashkëpunimit ndërmjet Klubit tone dhe Armando Cungut, ka provuar disa…

Read More

Ndeshja e javës së XXV-të për Kategorinë Superiore. KF Skënderbeu 1-0 FK Kukësi. Formacioni: Frasheri, Shameti, Krasniqi, Malikji, Dzaria, Çyrbja, Limaj, Ethemi, Rroca dhe Reginaldo. Trajneri: Armando Cungu.

Read More
Facebook
Facebook
Twitter
Instagram