porno

Lajme

Ndeshja e javës së XXIII-të për Kategorinë Superiore. FK Kukësi 3-2 FC Kamza. Shënuan: Shkurtaj, Rama dhe Rroca. Formacioni: Frasheri, Teqja, Krasniqi, Dzemailji, Rumbullaku (Kapiten), Dzaria, Çyrbja, Limaj, Ethemi, Reginaldo dhe Shkurtaj. U aktivizuan: Rama, Rroca dhe Joti. Trajneri: Armando Cungu.

Read More

Në prag të ndeshjes ndaj skuadrës së Kamzës,  trajneri Armando Cungu përpara gazetarëve foli përballjen e nesërme, gjendjen e skuadrës si dhe  spostimin e ndeshjes në “Elbasan Arena”. Ndër të tjera ai u shpreh: “Ekipi është shprehur për të fituar, jo aq mirë sa në dy fazat e para. Por kemi bërë më mirë se…

Read More

Presidenti i Futboll Klub Kukësit, Safet Gjici ka folur përpara mediave ku shprehu mbështetjen për trajnerin Armando Cungu, mundësitë për fitimin e titullit Kampion, presionin për të arritur kreun në kampionat, blerjet e merkatos së janarit si dhe shumë çështje të tjera në një konferencë që zgjati rreth 50 minuta. Ndër të tjera ai u…

Read More

Skuadra ka vijuar përgatitjet për ndeshjen e Javës së XXII të Kategorisë Superiore, KF TEUTA – FK Kukësi . Si gjithmonë, seanca stërvitore është zhvilluar në ambientet e kompleksit sportiv ‘Internacional”, ora 14:30 në Pezë Helmes. Trajneri Armando Cungu ka patur të gatshëm të gjithë grupin futbollistëve në këtë seancë, duke provuar disa skema tekniko-taktike…

Read More

Ndeshja e javës së XXI-të për Kategorinë Superiore. FK Kukësi 0-1 KF Tirana. Shënoi: Doka. Formacioni: Frasheri, Shameti (kapiten), Cuculi, Krasniqi, Teqja, Rumbullaku, Dzaria, Rroca, Ethemi,Cordeiro dhe Shkurtaj. U aktivizuan: Reginaldo, Limaj dhe Rama. Trajneri: Armando Cungu.

Read More

Në prag të ndeshjes ndaj skuadrës së Tiranës,  trajneri Armando Cungu përpara gazetarëve foli përballjen e nesërme ndaj bardhebluve, gjendjen e skuadrës, si dhe diferenën me kundështarët. Ndër të tjera ai u shpreh: “Tirana është një ekip tjetër këtë vit, është më atraktive dhe e qetë. Po merr edhe rezultate. Gjithsesi kjo nuk na fut…

Read More

Skuadra ka vijuar me përgatitjet për ndeshjen e Javës së XXI të Kategorisë Superiore, FK Kukësi – KF Tirana. Si gjithmonë, seanca stërvitore është zhvilluar në ambientet e kompleksit sportiv ‘Internacional”, ora 14:30 në Pezë Helmes. Trajneri Armando Cungu ka patur të gatshëm të gjithë grupin futbollistëve në këtë seancë, duke provuar disa skema tekniko-taktike…

Read More

Klubi ju bën me dije çmimet e biletave për ndeshjen FK Kukësi – KF Tirana. Ju njoftojmë se për këtë takim çmimet e biletave në tribunat respektive do të jenë: Tribuna qendrore  do të kushtojë 1000 lekë të rinj. Tribuna anësore (A dhe B)  do të kushtojë 300 lekë të rinj. Tribuna (Miqtë) do të…

Read More

Ndeshja e kthimit për 1/8 e Kupës  së Shqipërisë Shënuan : Shkurtaj (29′) dhe Ethemi (79′) Formacioni: Frashëri, Shameti (kapiten), Krasniqi, Rumbullaku, Teqja, Limaj, Rroca, Ethemi, Çyrbja, Reginaldo dhe Shkurtaj. U aktivizuan: Rama, Dzemailji dhe Joti. Trajner: Armando Cungu  

Read More

Skuadra ka përfunduar përgatitjet për ndeshjen e kthimit ndaj Apolonisë së Fierit, takim i vlefshëm për 1/8 e Kupës së Shqipërisë. Si gjithmonë, seanca stërvitore është zhvilluar në ambientet e kompleksit sportiv ‘Internacional”, në Pezë Helmes. Trajneri Armando Cungu i ka dhënë skuadrës ngarkesën e plotë ndërsa gjatë stërvitjes numri një i bankinës ka provuar…

Read More
Facebook
Facebook
Twitter
Instagram