porno

Lajme

Sot në orën 17:00, me orën lokale turke u luajt takimi miqësor midis Kayserispor dhe Fk Kukësit,takim që u mbyll me fitoren e kuksianëve me rezultatin 2 me 1. Një pjesë e parë që filloi mjaft mirë për Kukësin i cili luajti me kombinime të shumta dhe në sulm.  Si rezultat i kësaj loje erdhën…

Read More

Kukësi ishte ekipi i parë i Superligës shqiptare që udhëtoi drejt Turqisë për të zhvilluar minifazën përgatitore të dimrit. Me trajner dhe staf të ri teknik, ekipi verilindor po shfrytëzon kushtet e mira atomsferike të Antalias dhe padyshim kushtet e infrastrukturës sportive, për t`u përgatitur sa më mirë për rinisjen e kampionatit. Ekipi është duke…

Read More

Si po shkojnë këto ditë të para me Kukësin Donjet? Kemi pasur një udhëtim të gjatë dhe dita e parë ka qenë disi e lodhshme. Dy ditët e tjera kanë qenë të ngarkuara, por mund të them se na ka ecur mirë. Cilat janë përshtypjet tuaja për trajnerin e ri? Ekipi ka një grup të…

Read More

Ka udhëtuar me grupi e grumbulluar nga Perter Pacult dhe ish kapiteni Rraman Hallaçi,por këtë herë jo si kapiten, por si zëvëndës tranjer. Dje në ambientet e FK Kukësit është prezantuar zyrtarish si krahu i djathtë i  Perter Pacult,njeriu që do të drejtoj Kukësin për një sezon e gjysëm. Një karrier e gjatë gati 20…

Read More

Në orët e para të mëngjesit të sotëm ekipi i Fk Kukësit ka udhëtuar drejt Antalias. Në këtë fazë përgatitore në dispozicion të traiNerit Peter Pacult do të jenë ky grup lojtarësh; Enea KolicI , Stivi Frasheri, Evis Koci, Bujar Idrizi, Ylli Shameti, Albi Alla, Rustem Hoxha, Simo Rrumbullaku, Eni Imami, Ardit Peposhi, Besar Musolli, Jose Pereira…

Read More

Sot nje tjetër lojtar i është bashkuar ekipit të Kukësit Donjet Shkodra tani lojtari me numër 10 ka firmosur një kontratë për dy sezone tek verilindorët. Shkodra ka luajtur dhe me parë në Kategorine Superiore,me Flamurtarin dhe së fundmi me Skëndërbeun. Ky është lojtari  i parë afruar në merkaton e dimrit për ekipin e Kukësit.

Read More

Ashtu sic pritej një interesim i madh i mediave për tranierin e ri të Fk Kukësit. Në orën 11:00, tranjeri Peter Pacult, dhe Nderim Nexhipi u shoqëruan nga presidenti Gjici në takimin e parë zyrtarë para mediave. Presidenti Gjici pasi uroi në fillim gazetarët për festat e fundvitit bëri dhe prezantimin zyrtarë të Peter Pacult…

Read More

Rreth orës 10;00 tranieri i ri i FK Kukësit, Peter Pacult është prezantuar para stafit teknik nga presidenti Gjici. Në fjalën hyrëse ai vlerësoi eksperiencën e madhe që ky tranier ka në drejtimin e ekipeve me emër në Europë Në bashk bisedimin me Pacult, ai, mori dhe njëherë garancinë për aritjen e objektivave. Takimi zgjati…

Read More

Ndeshja e parë në Shqipëri, e prisnit një ndeshje të tillë dhe një fitore kaq të luftuar? Ishte ndeshje e mirë, sidomos pjesa e parë ishte shumë intensive. Them se nga fillimi skuadra luajti mirë, ishim shumë në posedim të topit. Ishim shumë mirë. Në mbrojtje nuk lamë hapësira në asnjë moment. Pas kësaj pritëm…

Read More
Facebook
Facebook
Twitter
Instagram