porno

Lajme

Ndeshja e javës së XXI-të për Kategorinë Superiore. FK Kukësi 0-1 KF Tirana. Shënoi: Doka. Formacioni: Frasheri, Shameti (kapiten), Cuculi, Krasniqi, Teqja, Rumbullaku, Dzaria, Rroca, Ethemi,Cordeiro dhe Shkurtaj. U aktivizuan: Reginaldo, Limaj dhe Rama. Trajneri: Armando Cungu.

Read More

Në prag të ndeshjes ndaj skuadrës së Tiranës,  trajneri Armando Cungu përpara gazetarëve foli përballjen e nesërme ndaj bardhebluve, gjendjen e skuadrës, si dhe diferenën me kundështarët. Ndër të tjera ai u shpreh: “Tirana është një ekip tjetër këtë vit, është më atraktive dhe e qetë. Po merr edhe rezultate. Gjithsesi kjo nuk na fut…

Read More

Skuadra ka vijuar me përgatitjet për ndeshjen e Javës së XXI të Kategorisë Superiore, FK Kukësi – KF Tirana. Si gjithmonë, seanca stërvitore është zhvilluar në ambientet e kompleksit sportiv ‘Internacional”, ora 14:30 në Pezë Helmes. Trajneri Armando Cungu ka patur të gatshëm të gjithë grupin futbollistëve në këtë seancë, duke provuar disa skema tekniko-taktike…

Read More

Klubi ju bën me dije çmimet e biletave për ndeshjen FK Kukësi – KF Tirana. Ju njoftojmë se për këtë takim çmimet e biletave në tribunat respektive do të jenë: Tribuna qendrore  do të kushtojë 1000 lekë të rinj. Tribuna anësore (A dhe B)  do të kushtojë 300 lekë të rinj. Tribuna (Miqtë) do të…

Read More

Ndeshja e kthimit për 1/8 e Kupës  së Shqipërisë Shënuan : Shkurtaj (29′) dhe Ethemi (79′) Formacioni: Frashëri, Shameti (kapiten), Krasniqi, Rumbullaku, Teqja, Limaj, Rroca, Ethemi, Çyrbja, Reginaldo dhe Shkurtaj. U aktivizuan: Rama, Dzemailji dhe Joti. Trajner: Armando Cungu  

Read More

Skuadra ka përfunduar përgatitjet për ndeshjen e kthimit ndaj Apolonisë së Fierit, takim i vlefshëm për 1/8 e Kupës së Shqipërisë. Si gjithmonë, seanca stërvitore është zhvilluar në ambientet e kompleksit sportiv ‘Internacional”, në Pezë Helmes. Trajneri Armando Cungu i ka dhënë skuadrës ngarkesën e plotë ndërsa gjatë stërvitjes numri një i bankinës ka provuar…

Read More

Ndeshja e kthimit mes FK Kukësit dhe KF Apolonisë, takim i vlefshëm për 1/8 e Kupës së Shqipërisë, do të zhvillohet ditën e mërkurë ora 13:30 tek kompleksi sportiv “Internacional”, në Pezë Helmes. Me gjithë dëshirën e madhe të presidentit Safet Gjici për zhvillimin e ndeshjes në stadiumin “Zeqir Ymeri”, kërkesa e Klubit tonë nuk…

Read More

Kategoria Superiore/ Java e XX-të. FC Flamurtari 1-2 FK Kukësi Shënuan: Ethemi, Pollozhani dhe Rroca Stadiumi “Flamurtari’. Formacioni: Frashëri, Shameti (kapiten), Krasniqi, Rumbullaku, Teqja, Cordeiro, Rroca, Dzaria, Limaj, Et’hemi dhe Shkurtaj. U aktivizuan: Cuculi, Çyrbja dhe Dzemailji. Trajner: Armando Cungu. i .  

Read More

Në konferencën e sotme për shtyp përpara ndeshjes ndaj Flamurtarit, përveç zëvendës trajnerit Rraman Hallaçi, përpara gazetarëve foli dhe Simo Rumbullaku. Mbrojtësi i majtë foli për sfidën ndaj vlonjatëve, ndryshimit të skemës në 3-4-3 si dhe për gjendjen e tij fizike. Ndër të tjera ai u shpreh: “Për shkak të një dëmtimi kam qenë jashtë…

Read More

Në prag të ndeshjes ndaj skuadrës së Flamurtarit, zëvendës trajneri Rraman Hallaçi përpara gazetarëve foli për gjendjen e skuadrës, përballjën  ndaj vlonjatëve, merkaton e janarit si dhe për sulmuesin Reginaldo. Ndër të tjera ai u shpreh: “Sa i takon përballjes ndaj Flamurtarit, ndeshjen e fundit ndaj Teutës skuadra vlonjate tregoi shumë seriozitet në lojë. Ne…

Read More
Facebook
Facebook
Twitter
Instagram