porno

Lajme

Ndeshja e Javës së XXVIII-të KS Kastrioti 2-1 FK Kukësi Formacioni: Frashëri, Cuculi, Krasniqi, Rrumbullaku, Malikji, Rroca, Limaj, Çyrbja, Cordeiro, Reginaldo dhe Shkurtaj. Autori i golit të skuadrës së FK Kukësit: Vasil Shkurtaj.

Read More

Në prag të ndeshjes ndaj skuadrës së Kastriotit, trajneri Ramazan Ndreu foli  për përballjen e nesërme ndaj krutanëve si dhe gjendjen e skuadrës. Ndër të tjera ai u shpreh: ” Jo për ta mbrojtur, por në historinë e futbollit ka skuadra që luajnë fort. Në këtë pjesë të dytë të kampionatit, po t’i marrësh pikët,…

Read More

Skuadra ka mbyllur përgatitjet për ndeshjen e Javës së XXVII-të, Kastrioti – Kukësi, takim i vlefshëm për Kategorinë Superiore që do të zhvillohet në stadiumin “Redi Maloku ” të Fushë Krujës. Si gjithmonë, seanca stërvitore është zhvilluar në ambientet e kompleksit sportiv ‘Internacional”, në orën 10:00 në Pezë Helmes, aty ku trajneri Ramazan Ndreu zhvilloi…

Read More

Skuadra ka mbyllur përgatitjet për ndeshjen e kthimit të çerek-finales së Kupës së Shqipërisë. Ndryshe nga herët e tjera, në kompleksin sportiv  “Internacional” të Pezë Helmes, në orën 10:00 është zhilluar seance e fundit stërvitore në kuadër të përgatitjeve për ndeshjen e kthimit ndaj skuadrës së Teutës të  Durrësit. Trajneri Ramazan Ndreu ka zhvilluar me…

Read More

Skuadra ka nisur përgatitjet për ndeshjen e kthimit të çerek-finales së Kupës së Shqipërisë. Si gjithmonë, në kompleksin sportiv  “Internacional” të Pezë Helmes, në orën 16:00 është zhilluar seance e parë stërvitore në kuadër të përgatitjeve për ndeshjen e kthimit ndaj skuadrës së Teutës të  Durrësit. Trajneri Ramazan Ndreu zhvilloi me futbolistët disa skema tekniko-taktike,…

Read More

Në mesjavë do të zhvillohet ndeshja e dytë përballë skuadrës së Teutës, sfidë e cila do të përcaktojë se cila nga këto të dyja skuadrat do të kalojë në gjysëm-finale të Kupës së Shqipërisë. Ndeshja e parë e këtij turi, e cila u zhvillua në stadiumin “Niko Dovana” të qytetit bregdetar, u mbyll në barazim…

Read More

Futboll Klub Kukësi dënon ashpër gjestet anti-sportive të manifestuara gjatë ndeshjes së djeshme në stadiumin “Loro Boriçi”. Tifozëria e Partizanit, ashtu sikurse kishte paralajmëruar në media dhe rrjetet sociale, u soll në mënyrë të pakulturuar e anti-sportive gjatë ndeshjes FK Kukësi – FK Partizani. I gjithë publiku shqiptarë, në këtë ndeshje e cila ishte një…

Read More

Ndeshja e javës së XXVI-të për Kategorinë Superiore. FK Kukësi 1-1 FK Partizani. Formacioni: Frasheri, Cuculi, Krasniqi, Malikji, Rrumbullaku, Teqja, Dzaria, Rroca, Cordeiro, Rama dhe Shkurtaj. U aktivizuan: Reginaldo, Limaj dhe Çyrbja. Autorët e golave të ndeshjes: Reginaldo dhe Asani. Trajneri: Ramazan Ndreu.

Read More

Në konferencën e sotme për shtyp përpara ndeshjes ndaj Partizanit, përveç trajnerit Ramazan Ndreu, përpara gazetarëve ishte dhe Valdet Rama. Mesfushori me tipare sulmuese foli për sfidën ndaj kryeqytetasve, ndryshimin mes kampionateve ku ka milituar dhe atë të Superligës, si dhe vendimin e drejtuesve të klubit për të ndryshuar trajner. Ndër të tjera ai u…

Read More

Në prag të ndeshjes ndaj skuadrës së Partizanit, Ramazan Ndreu, në daljën e parë si trajneri i skuadrës së Kukësit përpara një ndeshje zyrtare, foli  për përballjen e nesërme ndaj kryeqytetasve, gjendjen e skuadrës si dhe zhvillimin e ndeshjes në stadiumin ‘Loro Boriçi’. Ndër të tjera ai u shpreh: “Gara për titull është e hapur…

Read More
Facebook
Facebook
Twitter
Instagram