porno

Lajme

Skuadra e Futboll Klub Kukësit ka nisur përgatitjet për ndeshjen e Javës së  XXX-të të Kategorisë Superiore, KF Tirana – FK Kukësi. Seanca stërvitore u zhvillua si gjithmonë në orën 16:00,  brënda kompleksit sportiv “Internacional” në Pezë Helmes. Trajneri Ernest Gjoka, bashkë me dy ndihmësit e tij Rraman Hallaçi dhe Fatjon Tafaj, i dhanë futbollistëve…

Read More

Ka përfunduar ndeshja e Javës së XXIX-të FK Kukësi – FC Flamurtari me rezultatin 1-2 në favor të vlonjatëve. Skuadra bregdetare kaloi në avantazh në minutë e 40′, me anë të sulmuesit shkodran Xhevahir Sukaj. Pjesa e parë e mbyll me rezultatin 0-1, ndërsa menjëherë pas fillimit të pjesës së dytë, me një kundërsulm të…

Read More

Në prag të ndeshjes ndaj skuadrës së Flamurtarit, trajneri Ernest Gjoka foli  për përballjen e nesërme ndaj vlonjatëve, gjendjen e skuadrës si dhe rikthimin e Musollit në fushën e blertë. Ndër të tjera ai u shpreh: Kemi ndeshje shumë të vështirë duke parë kundërshtarin. Flamurtari është një ekip me emër në futbollin shqiptar. Është një…

Read More

Kategoria Superiore Ndeshja e Javës së XXVIII-të KF Laçi 0-1 FK Kukësi Autori i golit të ndeshjes: Vesel Limaj Formacioni: Frashëri, Malikji, Teqja, Cuculi (kapiten), Rrumbullaku, Rroca, Limaj, Cordeiro, Rama, Reginaldo dhe Shkurtaj. Trajner: Ernest Gjoka    

Read More

Pas zyrtarizimit të trajnerit Ernest Gjoka në krye të pankinës së skuadrës së Kukësit kanë nisur përgatitjet për Javën e  XXVIII-të të Kategorisë Superiore. Trajneri Gjoka, pas prezantimit me futbollistët, nisi menjëherë seancën stërvitore. Me ekipin tonë është bashkuar dhe Fatjon Tafaj, i cili do të jetë trajner i dytë bashkë më zëvendës trajnerin Rraman…

Read More

Ernest Gjoka rikthehet në pankinën e Kukesit në vend te Ramazan Ndreut , i larguar sot pas humbjes me Kastriotin. Gjoka ka dalë Kamipon me Kukësin për herë të parë dhe njeh mirë ekipin dhe klubin e Kukësit. Objektiva te Klubit dhe të trajnerit të ri mbeten loja e fortë dhe mos heqja dorë nga…

Read More

Ndeshja e Javës së XXVIII-të KS Kastrioti 2-1 FK Kukësi Formacioni: Frashëri, Cuculi, Krasniqi, Rrumbullaku, Malikji, Rroca, Limaj, Çyrbja, Cordeiro, Reginaldo dhe Shkurtaj. Autori i golit të skuadrës së FK Kukësit: Vasil Shkurtaj.

Read More

Në prag të ndeshjes ndaj skuadrës së Kastriotit, trajneri Ramazan Ndreu foli  për përballjen e nesërme ndaj krutanëve si dhe gjendjen e skuadrës. Ndër të tjera ai u shpreh: ” Jo për ta mbrojtur, por në historinë e futbollit ka skuadra që luajnë fort. Në këtë pjesë të dytë të kampionatit, po t’i marrësh pikët,…

Read More

Skuadra ka mbyllur përgatitjet për ndeshjen e Javës së XXVII-të, Kastrioti – Kukësi, takim i vlefshëm për Kategorinë Superiore që do të zhvillohet në stadiumin “Redi Maloku ” të Fushë Krujës. Si gjithmonë, seanca stërvitore është zhvilluar në ambientet e kompleksit sportiv ‘Internacional”, në orën 10:00 në Pezë Helmes, aty ku trajneri Ramazan Ndreu zhvilloi…

Read More

Skuadra ka mbyllur përgatitjet për ndeshjen e kthimit të çerek-finales së Kupës së Shqipërisë. Ndryshe nga herët e tjera, në kompleksin sportiv  “Internacional” të Pezë Helmes, në orën 10:00 është zhilluar seance e fundit stërvitore në kuadër të përgatitjeve për ndeshjen e kthimit ndaj skuadrës së Teutës të  Durrësit. Trajneri Ramazan Ndreu ka zhvilluar me…

Read More
Facebook
Facebook
Twitter
Instagram