porno

Kupa e Shqipërisë/ Kukësi kalon në gjysme-finale!

Ndeshja e kthimit e çerekfinales së Kupës së Shqipërisë.

FK Kukësi 1-0 KF Teuta (Rezultati i dy ndeshjeve 3-2)

Formacioni: Frasheri, Cuculi, Krasniqi, Cordeiro, Rrumbullaku, Teqja, Dzaria, Rama, Reginaldo dhe Shkurtaj.

Shënoi: Reginaldo

 

Ndaje me fansat:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Facebook
Facebook
Twitter
Instagram