porno

2016-17 KUKESI SHPALLET KAMPION I SUPERLIGES SHQIPETARE Albanian Superlig

slide-image

Ramadan Ndreu Trajner i ekipit FK Kukësi .

slide-image

Safet Gjici Presidenti FK Kukësit Titujt e Kukesit Gjate ketyre viteve -Albanian Superliga 2016-17 -Albanian Cup 2015–16 -Albanian Supercup 2016

slide-image
Ndeshja e Fundit
Skenderbeu
1 - 0
F.K. Kukesi
March 18, 2019 Superliga

News Media

Ndeshja e javës së XXV-të për Kategorinë Superiore. KF Skënderbeu 1-0 FK Kukësi. Formacioni: Frasheri, Shameti, Krasniqi, Malikji, Dzaria, Çyrbja, Limaj, Ethemi, Rroca dhe Reginaldo. Trajneri: Armando Cungu.

Read More

Ndeshja e parë e çerek-finales për Kupën e Shqipërisë. Shënuan : Reginaldo, Shkurtaj. Formacioni: Frashëri, Shameti (kapiten), Krasniqi, Teqja, Malikji, Limaj, Rroca, Ethemi, Çyrbja, Dzaria dhe Reginaldo. U aktivizuan: Shkurtaj, Rama dhe Dzemailji. Trajner: Armando Cungu.

Read More

Skuadra ka vijuar përgatitjet për ndeshjen e Javës së XXV të Kategorisë Superiore, KF Skënderbeu – FK Kukësi. Si gjithmonë, seanca stërvitore është zhvilluar në ambientet e kompleksit sportiv ‘Internacional”, ora 11:00 në Pezë Helmes. Trajneri Armando Cungu ka  provuar disa skema tekniko-taktike me lojtarët. FK Kukësi përballet me skuadrën korçare me datë 8 Mars…

Read More

Ndeshja e javës së XXIV-të për Kategorinë Superiore. FK Kukësi 3-0 KF Luftëtari. Shënuan: Limaj, Dzaria dhe Rama. Formacioni: Frasheri, Shameti, Cuculi, Malikji, Rumbullaku , Dzaria, Çyrbja, Limaj, Ethemi, Reginaldo dhe Shkurtaj. U aktivizuan: Teqja, Rama dhe Dzemailji. Trajneri: Armando Cungu.

Read More

Në prag të ndeshjes ndaj skuadrës së Luftëtarit,  trajneri Armando Cungu përpara gazetarëve foli  për përballjen e nesërme ndaj gjirokatsritëve, gjendjen e skuadrës si dhe për derbin e kryeqytetit. Ndër të tjera ai u shpreh: “E kam thënë gjithnjë se ky kampionat nuk është i lehtë për askënd. Nuk mund të parashikosh. Duhet të luftosh…

Read More

Skuadra ka vijuar përgatitjet për ndeshjen e Javës së XXIV të Kategorisë Superiore, FK Kukësi-KF Luftëtari . Si gjithmonë, seanca stërvitore është zhvilluar në ambientet e kompleksit sportiv ‘Internacional”, ora 11:00 në Pezë Helmes. Trajneri Armando Cungu ka  provuar disa skema tekniko-taktike me lojtarët. FK Kukësi përballet me skuadrën gjirokastrite me datë 2 Mars ora…

Read More
Facebook
Facebook
Twitter
Instagram