porno

2016-17 KUKESI SHPALLET KAMPION I SUPERLIGES SHQIPETARE Albanian Superlig

slide-image

Ernest Gjoka (born 25 January 1970) is an Albanian professional football coach.

slide-image

Safet Gjici Presidenti FK Kukësit Titujt e Kukesit Gjate ketyre viteve -Albanian Superliga 2016-17 -Albanian Cup 2015–16 -Albanian Supercup 2016

slide-image
Ndeshja e Fundit
FK KUKESI
1 - 2
FLAMURTARI FC
April 14, 2019 Elbasan Arena Superliga

News Media

Skuadra e Futboll Klub Kukësit ka nisur përgatitjet për ndeshjen e Javës së  XXX-të të Kategorisë Superiore, KF Tirana – FK Kukësi. Seanca stërvitore u zhvillua si gjithmonë në orën 16:00,  brënda kompleksit sportiv “Internacional” në Pezë Helmes. Trajneri Ernest Gjoka, bashkë me dy ndihmësit e tij Rraman Hallaçi dhe Fatjon Tafaj, i dhanë futbollistëve…

Read More

Ka përfunduar ndeshja e Javës së XXIX-të FK Kukësi – FC Flamurtari me rezultatin 1-2 në favor të vlonjatëve. Skuadra bregdetare kaloi në avantazh në minutë e 40′, me anë të sulmuesit shkodran Xhevahir Sukaj. Pjesa e parë e mbyll me rezultatin 0-1, ndërsa menjëherë pas fillimit të pjesës së dytë, me një kundërsulm të…

Read More

Në prag të ndeshjes së Javë së XXIX-të të Kategorisë Superiore, FK Kukësi-FC Flamurtari, trajneri Ernest Gjoka bashkë me dy ndihmesit e tij Rraman Hallaçi dhe Fatjon Tafaj kanë grumbulluar këta futbollistë për sfidën ndaj vlonjatëve: Stivi Frashëri, Edis Malikji, Ardijan Cuculi, Simo Rrumbullaku, Olsi Teqja, Eduard Rroca, William Cordeiro, Arbër Çyrbja, Faton Dzemailji, Besar…

Read More

Në prag të ndeshjes ndaj skuadrës së Flamurtarit, trajneri Ernest Gjoka foli  për përballjen e nesërme ndaj vlonjatëve, gjendjen e skuadrës si dhe rikthimin e Musollit në fushën e blertë. Ndër të tjera ai u shpreh: Kemi ndeshje shumë të vështirë duke parë kundërshtarin. Flamurtari është një ekip me emër në futbollin shqiptar. Është një…

Read More

Kategoria Superiore Ndeshja e Javës së XXVIII-të KF Laçi 0-1 FK Kukësi Autori i golit të ndeshjes: Vesel Limaj Formacioni: Frashëri, Malikji, Teqja, Cuculi (kapiten), Rrumbullaku, Rroca, Limaj, Cordeiro, Rama, Reginaldo dhe Shkurtaj. Trajner: Ernest Gjoka    

Read More

Pas zyrtarizimit të trajnerit Ernest Gjoka në krye të pankinës së skuadrës së Kukësit kanë nisur përgatitjet për Javën e  XXVIII-të të Kategorisë Superiore. Trajneri Gjoka, pas prezantimit me futbollistët, nisi menjëherë seancën stërvitore. Me ekipin tonë është bashkuar dhe Fatjon Tafaj, i cili do të jetë trajner i dytë bashkë më zëvendës trajnerin Rraman…

Read More
Facebook
Facebook
Twitter
Instagram